top of page
iStock-1266320705.jpg

HAKKIMIZDA

Birlik Oto Kurtarma & Vinç olarak; Acil Oto Kurtarıcı hizmetleri tarafından yapılan profesyonel çekici hizmetlerini sunmaktadır.

BİRLİK OTO KURTARMA & VİNÇ

Birlik Oto Kurtarma & Vinç olarak; Acil Oto Kurtarıcı hizmetleri tarafından yapılan profesyonel çekici hizmetlerini sunmaktadır.

Oto kurtarma işlerinde meydana gelen kaza, arıza ve yaşanan bazı aksaklıklar durumunda araç ve sürücülerini, trafikte içine düştükleri sıkıntılı durumdan kurtarmak amacıyla verilen hizmetlerdir. Oto kurtarma ve oto çekici hizmetlerini herkesin yapabileceği bir iş olmadığınız ve herkese güvenilemeyeceğini buradan belirtmek isterim. Bu gibi durumlarda oto kurtarıcı hizmetlerimizi 7/24 sorunsuz bir şekilde arayabilirsiniz.

 

Uzun yollarda aracınızdan dolayı meydana gelen sıkıntılı duruma göre ihtiyaç duyulabilecek yol yardım hizmetleri farklılıklar göstermektedir. En çok ihtiyaç duyulan yol yardım hizmetleri oto kurtarıcı hizmeti ve oto kurtarma hizmetidir. Oto kurtarma ve oto kurtarıcı araç hizmeti, transfer hizmeti ve oto çekici hizmeti kendi araçlarımız ve personelimiz ile kusursuz bir şekilde aracınızı bulunduğu yerden alıp varış noktasına teslim etmektedir. 

 

İhtiyaç duyulduğu noktada BİRLİK OTO KURTARMA Kurtarıcı - Yol Yardım hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

bottom of page