top of page
iStock-492812182.jpg

ANKARA YOL YARDIM

7/24 ACİL YOL YARDIM VE OTO KURTARMA

Ankara Yol Yardım hizmetimiz ile Adıyaman'ın her yerine araç nakliyesi yapmaktayız. Yolda başınıza gelebilecek türlü olumsuzluklara ve acil durumlara karşı kendinizi güvende hissettiriyoruz. Firmamız Ankara Yol Yardım faaliyetini profesyonel anlamda en iyisini yapan tek kuruluştur. Yılın 365 günü Yol Yardım desteğimiz hiç durmamaktadır. Sizlere günün tüm saatlerinde 7/24 hizmet veriyoruz. 7/24 Birlik Oto Kurtarma & Vinç firması olarak Ankara Yol Yardım hizmetimiz ile her bölgeye hakim araç ve personellerimizle hizmetinizdeyiz!

 

Oto Çekici Firmamızda Acil Yol Yardım desteği almak için günün her saati bizi arayabilirsiniz. Çekici hizmetinin yanında Araç Kurtarma desteği vermekteyiz. Ankara'da araç çekici fiyatlarımız ekonomik düzeyde olup yolda kalan kişilere alternatif çözümler üretmekle birlikte Kaliteli ve Ucuza hizmeti ilke ediniyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim en büyük kazancımızdır.

Ankara'da oto çekici gerektiği zaman en hızlı şekilde yanınıza ulaşım sağlıyoruz. Ankara ve çevre bölgesinde ne zaman ve nerede yolda kaldığınızı önemsemeden, sizi normal hayatınıza geri döndürüyoruz. Yenilenen teknolojiyi takip eden firmamız, düzenli aralıklarla ekip arkadaşlarımıza eğitim vermektedir. Aynı şekilde geniş yelpazeye sahip araç filomuzda da gerekli tüm değişiklikler yapılmaktadır. Bundan dolayı otomobilinizin sahip olduğu özellikler ya da modeli herhangi bir sorun çıkarmadan çekim işlemini gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz bünyesinde yer alan tecrübeli ekip arkadaşlarımız, olay yerine geldiklerinde önce kısa bir inceleme yapmaktadır. Daha sonraki durumda tüm güvenlik önlemlerini alıp, taşıma işlemi başlatılmaktadır.

bottom of page