top of page
iStock-492812182.jpg

ANKARA OTO KURTARMA

7/24 ACİL YOL YARDIM VE OTO KURTARMA

Ankara Oto Kurtarma ve Ankara Acil Yol Yardım hizmetimiz, trafikte araç kullanan herkesin mutlaka ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Çünkü araçların ne zaman arıza yapacağı ya da trafikte ne ile karşılaşılacağı hiç bir zaman belli değildir. Düzenli olarak bakımları yapılan araçlarda dahi, değişen hava koşullarına veya zorlayıcı trafiğe, yol koşullarına bağlı olarak arızalar görülmektedir. Birlik Oto Kurtarma & Vinç olarak arıza durumlarında sizlere hızlı bir şekilde yardım sağlamaktayız. Sizlerin trafikte güvenle ilerlemesini ve yaşadığınız sorunları hızla çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda aracınız ile ilgili yaşadığınız her sorunu bizleri arayarak bildirebilirsiniz. Sizler için en uygun çözümü hızlı ve pratik bir şekilde sağlayabiliriz.

Ankara Oto Çekici ve Ankara Oto Kurtarma olarak Ankara'nın tüm bölgelerinde siz müşterilerimize 7/24 Ankara Oto Kurtarıcı hizmeti sunmaktayız. Ankara  bölgesinde araçlarınızın arıza durumlarında veya araç nakil esnasında sizlere en yakın çekici araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Ankara'nın Tüm bölgelerinde Oto Çekici Oto Kurtarıcı hizmeti sunmaktayız. Bizlere ulaştığınız andan itibaren deneyimli, uzman kadromuz ile ve son model araçlarımızla olay yerine ulaştığımız esnadan itibaren gerekli yol ve can güvenliğiniz alındıktan sonra aracınıza uzman ekip arkadaşımız tarafından müdahale edilerek sizleri en yakın OTO sanayi sitesine veya sizlerin dilediği konuma ekip arkadaşımız ulaştıracaktır.

bottom of page